top of page

Hizmetlerimiz

 

Detaylı bilgi için hizmetlerimiz menüsü altındaki sayfaları inceleyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

onarım_1.JPG
Yeraltı Radarı
 

Yeraltı araştırma, yeraltı penetrasyon, yeraltı radarı, gibi birçok isim ile tanımlanan yeraltı radarı (GPR) sistem olarak elektromanyetik frekanslar ile yeraltından bilgi toplamaya dayanır. 

Devam etmek için tıklayın.

Yapı Radarı
 

Yapı radarı, çok yüksek frekanslı elektromanyetik dalgaları kullanarak, incelenen yapıya hasar vermeden görüntüleme yapılabilmesini sağlayan bir yöntemdir. Devam etmek için tıklayın.

Termal Görüntüleme
 

Termal enerji gözümüzün göremediği kızılötesi (Infrared) bandında bulunur. Termal kamera, kızılötesi dalga boyu spektrumunda, ekipmanla doğrudan temas gerçekleştirmeksizin sıcaklık modellerini algılayan bir cihazdır. Devam etmek için tıklayın.

Manyetik Prospeksiyon
 

Yerküreyi oluşturan kayaçlar farklı manyetik özelliklere sahiptir. Bu sebeple, değişen kayaç yapısı farklı manyetik alanda küçük farklılıklara sebep olmakta ve yer yüzeyinden yapılacak ölçümler ile, yeraltı hakkında bilgi edilebilmek mümkün olmaktadır. Devam etmek için tıklayın.

Jeodezik Ölçümler
 

     Jeofizik saha çalışmalarında kullanmak üzere harita üretme veya saha/tarihi bina 3 boyutlu modelleme çalışmaları için çeşitli yöntemler kullanıyoruz. Devam etmek için tıklayın.

Özel Tasarım Ekipmanlar

Sahaya ve işe özel tasarım çeşitli mekanik ve elektronik cihazlar üretiyoruz. Devam etmek için tıklayın.

bottom of page